IZVĒLIES SAVU

Kopā mēs varam sasniegt visu, Tev tikai atliek spert pirmo soli. 

Vai esi Tam gatavs?

TRENIŅI

Tas ir izcils veids, kā uzsākt vai vēl vairāk nostiprināt savas gaitas sportā. Sazinies jau šodien, lai noskaidrotu par iespējām.

MASĀŽAS

Aizmirsties mirklī relaksējošā masāža vai tikt vaļā no problēmām ar ārstniecisko masāžu palīdzību.

NOMETNES

Patīkamais ar lietderīgo pilnīgi visās aktīvās atpūtas nometnēs. Iepazīsti sevi, apkārtējo pasauli, jaunus draugus un jaunas emocijas.
Izvēlies savu un metamies piedzīvojumā!

PROGRAMMAS

Individuāli izstrādātas Jūsu vajadzībām. Nelauzi vairs galvu, nemini un neiznieko savu laiku. Iegādājies savu treniņu un uztura programmu jau šodien.

ONLINE LEKCIJAS

Viss pa rokai, jebkurai pasaulē! Uzzini jaunāko sportā un uzturā. Saproti sev nezināmo un uzdod jautājumus. Tas viss vienu vien Jūsu ērtībai!

ONLINE COACHING

Neuztraucies, ja netiec uz treniņiem. Mēs esam Jums sagatavojuši atbildi. Inovatīva metode visā pasaulē kā komunicēt ar savu treneri pat no otras pasaules malas.

IZGLĪTOJOŠIE PASĀKUMI

Nepalaid garām jaunākos lekciju kursus un seminārus. Uzzini jaunāko šajā informācijas laikmetā.

Ielūdz mūs ciemos pie sevis un novadīsim izglītojošo semināru arī!

MĒS PIE JUMS

Organizē savam pasākumam aktivitātes? Mēs par to parūpēsimies Jūsu vietā.
Sporta spēles, team building, izlaides u.c.

ko saka mūsu klienti

Kaut vai zinu ka treniņos nebūs viegli, bet tik un tā, katru reizi arnepacietību gaidu nākošo treniņu. Brīnišķīga atmosfēra un superīgs treneris. Kristaps vienmēr māk motivēt. Kad tu domā ka viss, es vairs nevaru, rokas trīc, tad atnāk Kristaps un saka, ka tu to vari, tas ir normāli, palielinās tikai gravitācijas spēks. [..]

Madara

Endorfīni ne tikai no fiziskām aktivitātēm, bet arī no smiešanās 🙂

Agnese

Kristaps ir ļoti zinošs savā jomā, atvērts, draudzīgs, dzīvespriecīgs un sirsnīgs cilvēks. Kā arī kombināciju-fitnesa treneris un Vegāns ir neiespējami nenovērtēt! Nevaru vien sagaidīt mūsu treniņus! 🙂

Laura

Iesaku visiem,šovasar viņš ļāva noticēt,ka varu un ka ir iespējams izmainīt sevi...Paldies!!!

Jānis

Bija ļoti foršs treniņš. Ļoti patika. Pozitīvisms, kas staroja no trenera, ļāva pārvarēt visas grūtības. Liels paldies!

Valērija

Es domāju, ka ir izmiruši treneri, kuri nodarbībās nepielieto pār-aizrautīgās, kaitinošās, skaļās skubināšanas metodes, bet nē! Vismaz viens vēl patiešām eksistē! Kristaps ir treneris, kurš prot iekarot sava trenējamā uzticību un cieņu ar pilnīgu mieru, nosvērtību un pieredzi. Tieši šādu personību meklēju, tāpēc mani tas uzrunāja jau pirmajā treniņā šīs vasaras sākumā. [..]

Dita

Kad naktīs nevari pagulēt uz muguras un muskulis tā savilcies, ka bimbiens nāk, vajag saukt palīgā Kristapu. Nekad neiedomātos, ka var tik efektīvi izmasēt muskuli un naktī gulēt kā bēbis pēc tam. Plus nākošajā dienā bonuss - stāja pati sāk izstaisnoties! Paldies un ļoti iesaku ikvienam!

Daiga

Super treniņi. Smaids pirms, un arī pēc treniņa. Privātie treniņi vienkārši super. Un masiera pakalpojumi vienkārši super, iesaku visiem ja ir problēmas!!

Toms

Cilvēks ar zelta rokām un zelta sirdi. Cilvēks, kurš izmasēs un tai pat laikā draugs ar ko līdz asarām izsmieties un parunāties. Iesaku apmeklēt gan masāžas, gan treniņus, jo nekur otru tādu neatradīs!

Laura

Nezinu vēl nevienu vietu un personību pie, kura varētu iegūt tik lielisku ķermeņa masāžu relaksējošas mūzikas pavadībā un fantastiskā gaisotnē - "aizmirstoties" un atslābstot no ikdienas skriešanas, stresa un citām likstām.​

Kristīne

Lielisks fitnesa treneris, kurš nekad neliegs palīdzību un padomu, kā arī labs masieris un vienkārši fantastisks cilvēks! 🙂 Man liels prieks, ka mūsu ceļi reiz krustojušies. :)​

Santa

Lai arī kādā avantūrā, vienmēr būs izcils serviss, kompānija, motivācija un sadarbība :)​

Linda

Close Menu
×
×

Cart